Wspólna konferencja PAK i ILOTu o technologiach rakietowych

26 marca 2019, 10:42
konferencja_rakietowa_1200x600_new
Źródło ilustracji: polsa.gov.pl


Polska Agencja Kosmiczna i Instytut Lotnictwa serdecznie zapraszają do udziału w konferencji „Rozwój i zastosowania technologii rakietowych w Polsce – nowe otwarcie”, która odbędzie się dnia 16 kwietnia 2019 r. w Instytucie Lotnictwa.

Celem wydarzenia jest prezentacja osiągnięć i potencjału krajowych podmiotów naukowo-badawczych i przemysłowych związanych z technologiami rakietowymi oraz wskazanie obszarów zainteresowania Wojska Polskiego tą dziedziną.

Konferencja będzie miała miejsce w sali „Ikar” Instytutu Lotnictwa w Warszawie, Aleja Krakowska 110/114. Agenda dostępna jest poniżej, start wydarzenia planowany jest na godz. 9:30.

Więcej szczegółów, agenda wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy na konferencję dostępne są na stronie Polskiej Agencji Kosmicznej.

Chęć uczestnictwa w konferencji należy zgłosić do dnia 5 kwietnia 2019 r.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc o przyjęciu formularza rejestracyjnego decyduje kolejność zgłoszeń.

Konferencja została objęta patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Źródło: PAK

Space24
Space24
KomentarzeLiczba komentarzy: 7
Niepoważne
wtorek, 26 marca 2019, 17:38

PAK i ILOT obiecują nowe otwarcie, mają tytuł konferencji, której "celem .. jest prezentacja osiągnięć i potencjału krajowych podmiotów naukowo-badawczych i przemysłowych związanych z technologiami rakietowymi oraz wskazanie obszarów zainteresowania Wojska Polskiego ..". Czegoś tu nie rozumiem. Chcemy prezentować, to zaprośmy dziennikarzy, zróbmy prezentacje, wystawę. Jeśli dopiero zbieramy chętnych do wystąpienia na konferencji, skąd wiadomo kto i z czym wystąpi? Czy rzeczywiście będzie nowe otwarcie, czy może klapa?

J.M.P.
wtorek, 26 marca 2019, 20:19

A wystarczyło kliknąć podany link do strony PAK a tam kliknąć PDF z agendą :) Nie ma za co.