KomentarzeLiczba komentarzy: 14
Chris Hutchinson
środa, 19 września 2018, 14:50

@WC@Warszawiak Cześć Warszawiaku, ostatnio omawialiśmy ten raport sytuacyjny z kolegą z DigitalGlobe na MSPO. Analitycy, którzy go przygotowali, nie zawarli w nim zdjęć z przynętami. Technologia WorldView-3 jest w stanie rozróżnić różnice.

As
środa, 19 września 2018, 13:38

Stosunek sił NATO-Rosja wynosi 17-1. Rosjanie powinni pomyśleć o własnym dobrobycie, zamiast o eksporcie biedy i śmierci do innych krajów za pomocą czołgów i rakiet.

Chris Hutchinson
środa, 19 września 2018, 12:35

@Kosmiczny oko Światowida, jest taka propozycja. Kiedy czytam wiele komentarzy do artykułów Space24 wydaje się, że większość ludzi wierzy w to, że niewiele się robi w tym temacie. Straciłem już rachubę ile razy widziałem komentarze w rodzaju Ghana ma satelitę a Polska nie. Fakt, wszystko dzieje się wolniej niż chciałbym to widzieć, ale w rzeczywistości całkiem sporo się robi w zakresie budowy kompleksowego programu ISR, a polski satelita jest zdecydowanie jedną z poważnie omawianych opcji.

Kosmiczny oko Światowida
środa, 19 września 2018, 08:00

Przydały by się nam takie satelity

Rex
wtorek, 18 września 2018, 22:56

@Rzyt żaden europejski kraj nie jest się w stanie samodzielnie obronić przed ZSRR. Dlatego właśnie, może o tym nie wiesz, tworzą międzynarodowy sojusz militarny zwany NATO :) Jak to mówi stare powiedzenie \"w kupie siła\". Z każdym krajem oddzielnie ZSRR ma druzgoczącą przewagę lecz wobec całego sojuszu jest tylko kamieniem pod gąsienicą czołgu.