Firma Creotech Instruments nominowana do nagrody prezydenta

Poniedziałek, 30 Października 2017, 14:33

Creotech Instruments znalazł się w gronie 18 przedsiębiorstw nominowanych do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 16 listopada.

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP przyznawana jest raz do roku. 18 przedsiębiorstw, nominowanych do tego wyróżnienia przez kapitułę pod przewodnictwem prof. Krzysztofa Opolskiego, ubiega się o zwycięstwo w sześciu kategoriach (po trzy zgłoszone firmy w każdej):

  • Lider MŚP,
  • Narodowy Sukces,
  • Międzynarodowy Sukces,
  • Odpowiedzialny Biznes,
  • Start-UP.PL,
  • Badania+Rozwój.

Przedsiębiorstwo Creotech Instruments S.A. z podwarszawskiego Piaseczna, zgłoszone do konkursu przez Agencję Rozwoju Przemysłu, aspiruje do nagrody w kategorii Badania+Rozwój. Rywalizuje o nagrodę z Zakładami Farmaceutycznymi Polpharma S.A. (zgłoszone przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego) oraz Zespołem Badaczy z Wydziału Fizyki UW i Centrum Nowych Technologii (zgłoszone przez Urząd Patentowy RP).

Dnia 16 listopada br. podczas „Kongresu 590” w Rzeszowie prezydent Andrzej Duda wręczy statuetki zwycięzcom.

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz

2 komentarze

Jarek Wtorek, 31 Października 2017, 9:20
Przeciez Agencja Rozwoju Przemysłu jest udziałowcem firmy Creotech Instruments i jej strategicznym inwestorem. Kolejna nagroda, do której krajowe instytucje nominują "samych siebie"???
GG Sobota, 04 Listopada 2017, 19:26
A co w tym złego? Wybiera komitet niezależny od nominujących.